Kurumsal

Kurumsal

Firmamız ÜÇLER İNŞAAT HAFRİYAT NAKLİYAT Yahya ŞENKAL tarafından 1997 yılında kurulmuş olup, kurumsallaşmış yapısı ile toplu konut, köprü, çevre düzenleme ve iş merkezleri hafriyat işlerinde taşeron olarak çeşitli kurum ve kuruluşlara hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş olan şirketimiz, geçen zaman zarfında bir çok başarılı işlere imza atmıştır. Prestijini her geçen gün artıran ve yeni işlere imza atmak isteyen şirketimiz, genç ve dinamik elemanlarıyla hizmetinizdedir.

Siz müşterilerimizin, şirketimize olan güveni ve beğenisi bize her zaman daha iyi işlere ulaşmayı hedef olarak göstermiştir. Referanslarımız için yapmış olduğumuz işleri inceleyebilirsiniz. Eğer bizimle iş yapmaya hazırsanız; biz, dev kadromuzla, makina parkuru ve kendimize ait ekipmanlarla sizin için hizmet vermeye hazırız…

Misyonumuz

En iyi olmaktan anladığımız; müşteriler, ortaklar ve çalışanların memnuniyetini sağlamış, onlar tarafından tercih edilen, çevresine duyarlı ve referans olarak gösterilen bir şirket olmaktır.

Bir şirketin kurum kültürü kurumun kendisi için seçtiği, aynı zamanda diğerlerinden farklılaşmasını sağlayan özellikleri ile oluşur.

Üçler Hafriyat olarak biz bu farklılaşmayı çalışanlarımıza, ortaklarımıza, müşterilerimize, mal ve hizmet sağlayıcılarımıza, çevreye, topluma verdiğimiz sözler ve de bunları gerçekleştirme biçimimizi tanımladığımız temel değerlerimiz ile sağlıyoruz.

Vizyonumuz

Yüzyılın inşaat teknolojilerine sahip güçlü altyapı, iş deneyimi ve makine parkı ile insanların ve kurumların güven duyarak taleplerinin karşılandığı merkez olmak ve çağın yeniliklerini sektörün gelişimi ile entegre ederek hizmet etmeyi vizyon edindik.